Haber

AK Parti Milletvekili Çalkın kapı kapı geziyor

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tıp Seçimleri öncesi kapı kapı dolaşan AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Milletvekili Adem Çalkın, cumhurbaşkanlığı seçimine kısa bir süre kala köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. Çalkın’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek geldi.

Vatandaşların sorunlarını, mağduriyetlerini ve temennilerini dinleyen AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın, sorunların analizi noktasında yetkililerle görüşerek, sorunlarının kısa sürede çözülmesi gerektiğini kaydetti.

Vatandaşa daha sağlıklı hizmet verebilmek için sorunları birinci ağızdan dinlediğini belirten Çalkın, “Biz vatandaşa hizmet etmeyi amaç edindik, vatandaşlarımız da bilerek görevi güvenle verdi. Amacımız Kars’ın kalkınması, Biz ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Hizmete devam edeceğiz” dedi.

“Kars, Kars’ın öz çocuğuna görev verdi”

AK Parti Kars Milletvekili Adem Çalkın’ın Kars’ın öz çocuğu olduğuna işaret eden vatandaşlar, “Milletvekilimiz Adem Çalkın Kars’ın öz oğlu, işi burada, evi burada, çocukları burada, abisi burada, bizimki de burada. Milletvekili bizim çocuğumuz, dışarıdan biri değil, Karslı olup da dışarıda yaşayan biri değil dediler. Dertlerimizi bilir, bizi bilir, çevresine ‘Bu kimden’ diye sormaz. Kars’ta yaşadığı için herkesi tanıyor. Ona destek olmak boynumuzun borcu, yanındayız.”

Cumhurbaşkanlığı seçimi için vatandaşların yanına gelen Milletvekili Adem Çalkın ise AK Parti döneminde Kars’a yapılan hizmetleri anlatıyor. Yeni Yüzyılda hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğinin altını çiziyor. Ziyaret ettiği köylerde büyük ilgiyle karşılaşan Milletvekili Çalkın, kendilerine destek olan vatandaşlara teşekkür etti. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu