Haber

Ankara Büyükşehir Tarafından Üretilen Dizel Egzoz Sıvısı DMO Kataloğuna Girdi

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BelPLAS AŞ’nin çevre kirliliğini önlemek ve egzoz emisyonlarını azaltmak amacıyla Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak ürettiği dizel egzos sıvısı ‘Belblue’ Devlet Donatım Dairesi genel kataloğuna girdi. kurumun e-satış portalı üzerinden satışa sunulmuştur.

Çalışma alanını genişleterek yenilikçi işlerin üretimine başlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BelPlas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş., organik ve kimyasal birçok eser üretip satışını yapmaktadır.

BelPlas AŞ’nin ürettiği dizel egzos sıvısı ‘Belblue’, Devlet Donatım Dairesi’nin (DMO) iş kataloğuna girdi ve kurumun e-satış portalı üzerinden kamu malı olarak satışa sunuldu.

HEM KALİTELİ HEM UYGUN

ABB’nin Türkiye’de ilk kez ürettiği kaliteli ve uygun fiyatlı dizel egzos sıvısı Belblue’ya tüm kamu kurum ve kuruluşları DMO aracılığıyla ulaşabilecek.

Çevre kirliliğinin önlenmesi ve egzoz emisyonlarının azaltılması amacıyla Belblue dizel egzos sıvısının Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretildiğini vurgulayan BelPlas AŞ Genel Müdürü Adnan Demirci, “Belblue ürününü Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettik. Malzeme Ofisi’nde de bir ürünümüz olsun istedik. Başvurduk ve ilk giren BelPlas AŞ oldu” dedi.

BELBLUE GAZ İSTASYONLARINDA DA MEVCUT OLACAK

Demirci, BelPlas AŞ’nin ürettiği dizel egzos sıvısına vatandaşların ulaşabilmesi için çalıştıklarını belirtti.

“Önümüzdeki dönemde Petrol Ofisi ile son kullanıcılar tüketsin diye bir anlaşma yaptık. Onlardan başladıktan sonra eserlerimiz farklı firmaların akaryakıt istasyonlarında piyasanın çok altında fiyata satılacak. Buradaki hedefimiz olağan, kamu yararı ama aynı zamanda kişisel çıkar.Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hepimiz biliyoruz.Yakın gelecekte Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi olan BelPlas logosu ile birlikte çalışmalarımızı son tüketiciler de görecek ve kullanacak. , ve Büyükşehir Belediyemiz birçok akaryakıt istasyonunda.”

Sıvı gübreden yol çizgi boyasına, buz çözücü solüsyondan kozmetik yağlara kadar birçok tescilli işi uygun fiyatlara üretip, e-ticaret siteleri ve https://www.belplas.com.tr/ürünlerİnternet sitesinde de satışa sunan BelPlas AŞ, Türkiye’den ve yurt dışından yoğun talep görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu