Haber

Başkan Altay: “Sözlerimizi birer birer yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Doğanhisar’ı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak Meydan Düzenleme Çalışmalarına Başlangıç ​​Programına katıldı. Yüzme havuzlu şehir konağı, mahalle yolları, çok amaçlı salonları, halı sahaları, KOSKİ’nin altyapı çalışmaları ve parke taşı güçlendirmeleriyle Doğanhisar’ın her geçen gün daha da güzelleştiğini belirten Önder Altay, “Bugün bu anlamda bir işe başlıyoruz. bu eserleri taçlandıracak. Bu meydanı Konya’mıza ve Doğanhisar’ımıza yakışır hale getireceğiz. “Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Doğanhisar’ın çehresini değiştirecek Meydan Düzenleme Çalışmalarına Başlama Programı, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütüldü.

Programda konuşan Doğanhisar Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, Meydan Düzenleme Projesi ile Doğanhisar’ın yeni kazanımlara ulaşacağını söyledi. Her zaman Konya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hizmet etmeye çalıştıklarını kaydeden Pekmez, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız, tüm taleplerimizi büyük bir hassasiyetle hallettiniz. İlçemizin tüm taleplerini karşılamak için çaba gösterdiniz. Birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım Sayın Başkanım, size şükranlarımı ve takdirlerimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. “Biz sizden razı olduk, Allah da sizden razı olsun” dedi.

“DOĞANHİSAR’A ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTIK”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 2019 yılında verdikleri sözleri yerine getirmenin gururunu ve memnuniyetini yaşadıklarını belirterek, o günden bu yana Doğanhisar’a değerli hizmetler verdiklerini hatırlattı.

“BU MEYDANI KONYA’MIZIN VE DOĞANHİSAR’IN ARKASINDA YAPILACAĞIZ”

Her geçen gün güzelleşen Doğanhisar’ın yüzme havuzlu şehir konağı, mahalle yolları, çok amaçlı salonları, halı alanları, KOSKİ’nin altyapı çalışmaları ve parke taşı destekleriyle ortaya çıktığını vurgulayan Başkan Altay, şöyle konuştu: Bugün bu eserleri taçlandıracak bir çalışmanın başlangıcını işaret ediyor. yaparız. Bu meydanı Konya’mıza ve Doğanhisar’ımıza yakışır hale getireceğiz. İnşallah yaklaşık 44 milyon liraya mal olacak bu çalışmayı en kısa sürede tamamlayacağız ve burası insanların bir araya gelmenin keyfini yaşayacağı aydınlık bir mekana dönüşecek” dedi.

“SİZLERE HİZMET ETMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ”

Doğanhisar’a yapılacak Atıksu Arıtma Tesisinin sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu paylaşan Önder Altay, konuşmasına şu sözlerle devam etti: “İnşallah tekrar geldiğimizde bunun temelini atacağız. Yaklaşık 61 milyon lira maliyetle hayata geçirilecek. Böylece meydan dahil toplam 105 milyon liralık çalışmalarımız şu anda devam ediyor. Elbette bu rakamlar hizmetin büyüklüğünü gösteriyor ama Doğanhisar’a olan sevgimizin büyüklüğünü göstermiyor. Çünkü sizi seviyoruz, size hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Göreve geldiğiniz günden bu yana sizlere layık olabilmek için çabalıyoruz. Bu vesileyle yola çıktığımız İhsan Öztoklu’yu rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Huzur içinde yatsın. Sonrasında liderimiz Süleyman Pekmez ile yolculuğumuza devam ettik ve birlikte çok değerli çalışmalara imza attık.”

“2024-2029’DA DAHA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPMAK İSTİYORUZ”

Konya halkından destek istemek için yeniden meydanlara geldiklerini kaydeden Önder Altay, “Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediyesi Lider adayı olarak karşınızdayım. Millet İttifakımızın Doğanhisar Belediye Başkanı Adayı Savaş Özdemir kardeşimizle birlikte desteklerinizi rica ediyoruz. Hizmetlerimizle Doğanhisar’ı nakışlamaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. “Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde tüm bakanlarımızla bu dönem 4 bakanlıkla kabinede temsil ediliyoruz, Savaş kardeşimle birlikte 2024-2029’da da kalfalık dönemimizde daha değerli çalışmalara imza atmak istiyoruz. Sizlerden aldığımız destekle 2019-2024 yılında hayallerimizi gerçekleştirdik” dedi.

Programa; Toplantıya AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Cumhur İttifakı Doğanhisar Belediye Başkanı Adayı Savaş Özdemir, AK Parti Doğanhisar İlçe Başkanı Fikret Özeralp, MHP Doğanhisar İlçe Başkanı Reşat Karaarslan da katıldı.

Doğanhisar’da MHP Seçim Uyum Merkezi’nin açılışına da katılan Önder Altay, ilçe esnafını da ziyaret ederek başarılar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu