Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçim zaferimize gölge düşmesine izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Örgüt mensuplarının ve bizi seven tüm kardeşlerimin ilçe ve il seçim kurullarındaki sandıklardaki işlemler tamamlanıncaya kadar teyakkuzda olmalarını rica ediyorum.”

Seçim zaferimize gölge düşürecek en ufak bir rehavete, zayıflığa izin vermeden süreci takip edeceğiz” dedi.

“Mecliste çoğunluk Cumhur İttifakı’nda”

“En yakın rakibimizle aramızda yaklaşık 2 milyon 600 bin fark var”

– “Teröristlerle işbirliği yapmadık. Selo’nun yanında olmadık. Hapishane kapılarını kırıp bebek katilini dışarı çıkaracağım diyenlerin yanında olmadık. Lambadan talimat alanların yanında olmadık. Biz sadece alırız” Rabbimizden talimat.”

“Yarın sabahtan itibaren milletimizin ve özellikle gençlerimizin Türk Asrına olan umutlarını yeşertmek için çalışmaya başlıyoruz”

Önümüzdeki dönemde hiçbir provokasyona, provokasyona, hileye mahal vermeden sadece milletimizin gönlünü kazanmak için çalışacak, acele edecek ve gayret edeceğiz” dedi.

“Türk Asrının Yükselişini Kimse Engelleyemeyecek”

ANKARA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde seçim sonuçlarını değerlendiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Örgüt mensuplarının ve bizi seven tüm kardeşlerimin ilçe ve il seçim kurullarındaki sandıklardaki işlemler tamamlanıncaya kadar uyanık olmalarını istiyorum. En ufak bir aksamaya izin vermeden süreci takip edeceğiz. seçim zaferimizi gölgeleyecek bir kayıtsızlık veya zayıflık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu