Haber

Decathlon spor festivali İstanbul’dan sonra İzmir ve Ankara’da!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Decathlon MayFest alışveriş ve spor festivali, çocuklardan yetişkinlere herkesi farklı sporları deneyimlemeye, indirimleri ve fırsatları keşfetmeye davet ediyor!

Decathlon, dünyada düzenlediği etkinlikleri “Vitalfest” adı altında ve “Herkese Bedava Spor” mottosuyla üçüncü kez 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Gençlik Yılları’na ithafen Decathlon MayFest adıyla bir araya getiriyor. Spor günü. Herkesin yeni sporları keşfederek aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmeye hakkı olduğuna inanan Decathlon, sporu ulaşılabilir kılmak için tüm sporseverleri indirimlere, sürpriz hediyelere, ücretsiz atölye hizmetlerine ve ücretsiz spor festivallerine davet ediyor.

  Decathlon Türkiye bu yıl da sporun birleştirici gücüyle ortaya çıkmaya hazır!

Decathlon MayFest spor festivalleri İstanbul, İzmir ve Ankara’da! Decathlon MayFest spor şenliği 3-4 Haziran tarihlerinde İstanbul Maltepe Orhangazi Şehir Parkı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleşti. İstanbul’un ardından 11 Haziran’da İzmir’in Bostanlı Sahili’nde, 17-18 Haziran’da Ankara-Gazi Park’ta sporseverlerle buluşacak. 18 Haziran’a kadar sürecek Decathlon MayFest’e özel Decathlon mağazalarında ve online alışverişlerde indirimler, fırsatlar ve ücretsiz workshop hizmetleri var. Decathlon Mayfest, üç büyük şehirde kurulacak büyük festival alanlarında çocuklardan yetişkinlere tüm katılımcılara spor ve eğlence dolu bir gün vaat ederken, mağazalarda ve decathlon.com’da fırsat ve indirimlerle sporu herkese ulaştırmayı hedefliyor. .tr

Etkinlik takvimi Decathlon Türkiye web sitesi ve sosyal medya kanallarından takip edilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu