Yaşam

Gaziantep Havalimanı’nda mahsur kalan Gülben Ergen isyan etti: Perişan olduk

Gaziantep’te saat 00.30 sıralarında meydana gelen olaya göre, yaklaşık 9.000 fit (2.743 metre) yükseklikte seyir halindeki iki yolcu uçağının kokpit ekibi tarafından kimliği belirlenemeyen bir cisim tespit edildi. Anaokulu açmak için Kahramanmaraş’a anaokulu açmaya giden müzisyen Gülben Ergen, Gaziantep Havalimanı’nda mahsur kaldı.

“UÇAKTA 1.5 SAAT BEKLEDİKTEN SONRA PİSTE DÖNDÜK”

Seferlerin durdurulmasının ardından İstanbul’a dönemeyen Gülben Ergen, Twitter hesabından yaşadığı mağduriyete isyan ederek, “Dün gece Gaziantep Havalimanı’nda 1.5 saat uçakta bekledik. Ardından pistten dönüş için geldik. güvenlik nedeniyle uçaktan inip 2,5 saat havaalanında bekledim. Gaziantep neresi şimdi Kahramanmaraş’tan, Hatay’dan dönüş yer bulamıyorum” dedi.

“GAZİANTEP’TE OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM YAŞIYORUZ, HAYAL KIRIKLIĞIYIZ”

Yetkilileri arayarak açıklama beklediklerini belirten Ergen, “Gaziantep’te olağanüstü bir durum yaşıyoruz. Dönüş uçağı bulamıyoruz ve çözüm önerecek kimsemiz de yok. Gaziantep adına bu mesajı yazıyorum. onlarca insan.” İptal edilen seferlerin fotoğrafını daha sonra yayınlayan Gülben Ergen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uçağa biz gelmiyorsak uçağın gitme hakkı var. Neden biz yolcuların nelerden haberdar olma hakkımız yok? Ne zaman gidebiliriz? Herkes Twitter’a bakıyor. Havaalanındaki görevliler utanıyor ve ne diyecekler. Bilmiyorlar. Bütün yolcular perişan.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu