Teknoloji

Gücünü AMD Ryzen™ 7000 Serisi İşlemcilerden Alan Acer Aspire 3, Performans ve Üretkenliği Bir Araya Getiriyor

Benzersiz ürün çeşitliliğiyle her ihtiyaca uygun özelliklerle optimize edilen Acer Aspire serisinin öne çıkan modellerinden Aspire 3 (A315-24P), üretkenlikten vazgeçemeyen kullanıcılar için fiyat performans ürünü olarak dikkat çekiyor.

Sahip olduğu AMD Ryzen™ 7000 serisi işlemci ailesinden AMD Ryzen™ 5 (Aspire 3 A315-24P-R8KA) ve AMD Ryzen™ 3 (Aspire 3 A315-24P-R23K) işlemci seçenekleriyle gücüne güç katan Aspire 3, çeşitli görevleri eşzamanlı yürütebilme potansiyeliyle daimi işlevselliğe imkan tanıyor. Kullanım kolaylığıyla öne çıkan aile dostu Acer Aspire 3, kullanıcıların performansını sekteye uğratmadan üretkenliklerini artırmalarını sağlıyor.

Maksimum Performans Üretkenliği Kucaklıyor   

Gücünü AMD Ryzen™ 5 7520U ve AMD Ryzen™ 3 7320U işlemcilerden alan iki Aspire 3 modeli de verimli bir iş, çalışma ve oyun deneyimi için ideal cihazlar olma özelliğini taşıyor. Acer Aspire 3, sahip olduğu çoklu görev kapasitesiyle kullanıcıların performans beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyor. 8 GB DDR5 bellek ve 256 GB PCIe SSD sayesinde güçlü işlem gücünün hissedildiği Aspire 3, medya içeriklerinin ve çalışma dosyalarının yedeklenmesi için de yeterli bir alan sağlıyor. USB Type-C ile hızlı bir şekilde şarj edilebilen cihaz, tüm bu harikaları yaratırken fan yüzey alanındaki yüzde 78’lik artışı ve yüzde 17 ek termal kapasitesiyle yüksek işlem gücüne karşı gelişmiş sıcaklık kontrolünü mümkün kılarak, düşük ısınma ortamını sağlıyor ve kullanım deneyimini zirveye taşıyor. 

Vazgeçilmez Tasarımıyla Ailenizin Yeni Gözdesi 

Acer Aspire 3, son derece şık metal kaplamalı tasarımıyla hayatınıza şık bir dokunuş sağlarken 18,9 mm ince tasarımı ve 1,78 kg ağırlığı ile evde mobil olmanın keyfini kullanıcılarla buluşturuyor. Öğrenciler de dahil olmak üzere evin her üyesine yüksek seviye performans ve üretkenlik sağlama amacıyla raflardaki yerini alan Aspire 3, 1080p FHD ekranı ile net ve gerçekçi görüntüleri elde etmeyi kolaylaştırıyor. Büyük ekranlara kolayca adapte edilebilir HDMI 2.1 bağlantı noktası aracılığıyla hayatınızın olmazsa olmazı aile film gecelerinin de en büyük destekçisi oluyor. Aspire 3 aynı zamanda Acer BlueLightShield™ teknolojisiyle donatılan ekranının sağladığı renk tonu ve parlaklık optimizasyonu özelliği ile mavi ışık maruziyetini minimize ediyor.  

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Aspire 3 (A315-24P) 9.499 TL’den başlayan fiyatıyla satışta. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu