Teknoloji

Horizon: Forbidden West’in devamı geliyor!

 
Yayınlanan bir blog gönderisine göre Horizon geliştiricisi Guerilla Games grubu, yeni bir devam oyunu üzerinde çalışıyor. Bir süredir geliştirilmekte olan online proje dışında sunulacak olan üçüncü bir Horizon oyununun varlığı bu paylaşımla birlikte teyit ediliyor.
 
Yeni devam filmi geliyor
 
 
 
Horizon: Forbidden West’in bize sunduğu hikaye Burning Shores DLC ile daha da genişledi. Ama dünya orada bitmedi. Bu zamana kadar seride birçok oyun yer aldı. Konsol oyunları, PC versiyonu ve VR oyunlarıyla karşımıza çıkan Horizon cosmos, yeni bir oyunla genişlemeyi hedefliyor.
 
Yapılan açıklamaya göre yeni Horizon oyunu bizlere tam sürüm bir deneyim sunacak. Bu proje Horizon: Forbidden West’in devamı olacak. Evren ve hikaye bu üçüncü oyunla genişleyecek. Gönderiye göre Horizon dizisi bir üçleme olarak karşımıza çıkacak.
 
Öte yandan, geliştirilen çevrimiçi proje şu anda geliştirme aşamasındadır. Oyunla ilgili çok fazla detay yok. Gönderi, çevrimiçi proje hakkında aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:
 
“Aloy’un bir sonraki macerası, heyecan verici çevrimiçi projemizle birlikte büyüyecek. Horizon dünyasını çeşitli projelerle genişleterek harika bir deneyim aktarmak istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu