Haber

IDEF 2021: Dünyanın En Büyük Savunma Sanayii Fuarı Yarın Başlıyor

Dünyanın en büyük savunma sanayii buluşmalarından biri olan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF) yarın başlıyor.

Savunma ve güvenlik alanlarında değerli bir tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu haline gelen IDEF, bu yıl 16. kez kapılarını açacak.

Fuar, 25-28 Temmuz tarihlerinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından organize edilecek.

Yeni ürünler ilk kez görücüye çıkacak

IDEF, katılımcı firmalar açısından dünyanın en iyi 4 savunma sanayi fuarı arasında yer almaktadır. IDEF, müzakereler açısından dünyanın en büyük savunma sanayi fuarı olarak öne çıkıyor.

Türk savunma sanayisinde geliştirilen birçok eser, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ilk kez IDEF’te sergilenecek. Fuarda daha önce geliştirilmiş çeşitli çalışmaların yeni versiyonları tanıtılacak.

Sergide zırhlı muharebe araçları, taktik zırhlı araçlar, insansız kara, hava ve deniz araçları, silah sistemleri, roketler, güdümlü füzeler, piyade silahları, askeri simülatörler, elektronik harp analizleri, güç kümeleri ve patlayıcı madde imha ekipmanları gibi pek çok eser yer alacak.

Fuar kapsamında yerli ve yabancı resmi heyetler ve katılımcı firmalar arasında çeşitli iş birliği toplantıları gerçekleştirilecek. Ayrıca Türk savunma sanayisinin gündeminde olan birbirinden değerli projeler için sözleşmeler imzalanacak.

haber-keciborlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu