Haber

İLETİŞİM BAŞKANI FAHRETTİN ALTUN’DAN KILIÇDAROĞLU’YA YANIT

İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen İstanbul Güvenlik Forumu’nda konuşan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Dedikodu, iftira ve saçmalıklara böylesine aşağılayıcı bir muhalefeti demokrasimiz açısından büyük bir kayıp olarak görüyoruz.”

Bağlantılar Başkanlığı tarafından düzenlenen İstanbul Güvenlik Forumu (IGF) başladı. Beşiktaş’ta bir otelde düzenlenen forumun açılışını Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun yaptı. Altun, dün kendisini hedef alan ve sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na burada yanıt verdi. Altun, dün gece CHP Genel Başkanı’nın küfür politikasına bir kez daha tanık olduklarını söyledi.

Altun, “Böbürlenmeyi alışkanlık haline getirmiş ve böbürlenme siyasetini kurumsallaştırmış olanlar elbette bu alışkanlığından vazgeçmeyeceklerdir.” Dün gece CHP Genel Lideri palavralarının sınırsız siyasetine bir kez daha şahit olduk. CHP Genel Başkanı’nın Cumhurbaşkanlığı’ndaki meslektaşlarıma iftira içeren benimle yaptığı paylaşım, kendisinin siyasi acizliğinin ve çevresindeki profesyonellerin strateji eksikliğinin somut bir göstergesi olmuştur. Kamu görevlilerinin yurt dışından hizmet aldıkları kurum tarafından yazılan abartılı bir tweet ile hedef gösterilmesini veya tehdit edilmesini asla kabul etmiyoruz. Dedikoduya, iftiraya, yalana böyle bir muhalefet anlayışını demokrasimiz adına büyük bir kayıp olarak görüyoruz. Bunu çok net ve net bir şekilde biliyoruz. Ancak demokrasinin en büyük düşmanı olan dezenformasyonla mücadeleyi önceleyen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’na dezenformasyonu alışkanlık haline getirenler küsebilir. Sadece sosyal medyayı trol ağları ve köleleştirilmiş hesaplarla manipüle etmeye çalışanlar, hakikat ve saf iletişim çalışmalarımızdan rahatsız oluyor. Biz işimize bakıyoruz. Milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu iftiralara, iftiralara, iftiralara aldırış etmeden Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Asrını birlik beraberlik asrı yapmak için gayret etmeye devam edeceğiz. Sistematik saçmalıklarla ve dezenformasyonla uğraşmak, Türkiye olarak hakikat mücadelemizin değerli bir ayağıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu