Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Ankara Etraf Karayolu Çankaya ve Kıbrısköy kavşakları 0-5. kilometrelerce Samsun istikametinde üst yapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatıldı. Ulaşım Konya kavşağından çift yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.

TEM Otoyolu Saray-Lüleburgaz kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle önce Edirne yönü, ardından İstanbul yönü kısım kısım trafiğe kapatılacak.

9-11 Aksaray-Ortaköy yolu. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Konya-Antalya il sınırı-Beygın-Tağıl-(Antalya-Manavgat) bağlantı yolunun 28-34. 5’inci kilometrede yer alan Demirkapı Tüneli’nin Konya-Antalya (Sol tüp) yönü elektrik, elektromekanik ve diğer kontrol sistemlerinin imalatı kapsamında trafiğe kapatıldı. Konya-Antalya istikameti için servis yolundan ulaşım sağlanacaktır.

0-1 Mersin-Adana yolu. Port-Hal Köprüsü’nün farklı seviyeli kavşak işleri kapsamında, köprü genleşme derzlerinin tamiri nedeniyle taşıma D limanı kapı ayırma kolundan denetimli olarak gerçekleştiriliyor.

0-2 Çorum-Sungurlu yolu. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yan yolda devam ediyor.

Suşehri-Gölova-Altköy yolunun 12-13. Kilometrelerce yol yapım çalışmaları devam ederken, sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere uyması gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolu 31-37. kilometre, Assos ve Truva tünelleri trafiğe kapatıldı. Trafik eski Ayvacık-Küçükkuyu yolundan çift yönlü olarak verilmektedir.

Vezirköprü-Durağan yolunun 5-7. Kilometrelerce meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Artvin-Erzurum karayolunun 33’üncü kilometresinde 1 numaralı köprüde yapılacak ortak onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritte ve denetimli olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu