Haber

Kayseri’de Çocuğu Dilenen 24 Aile İçin İşlem Yapıldı

Kayseri’de 1-31 Temmuz tarihleri ​​arasında polis ekiplerince yürütülen çalışmada çocukları dilendirilen 24 aileye ‘aile hukukundan doğan yükümlülükleri ihlal’ suçundan dava açıldı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, 1-31 Temmuz tarihleri ​​arasında çocukların mendil satması, araba camlarını silmesi, dilenmesi, yayaları ve sürücüleri taciz etmesi, ödemeye zorlaması, tartması, ana cadde, kavşak ve yolların olduğu yerlerde kağıt toplaması üzerine çalışma yaptı. büyük bir insan nüfusu. yapılmış. Araştırmalar sonucunda 24 aile ‘aile hukukundan doğan yükümlülüğü ihlal’ suçundan, 31 kişi ise Kabahatler Kanunu’ndan yargılandı.

Öte yandan park, bahçe, metruk binalar, alkol ve tütün satılan yerler, alkol ve tütün satılan yerler, tartışma ve ganyan satıcıları, kahvehaneler, internet ve internet gibi yerlerde çocukların korunmasına yönelik denetimlerde ise şehir merkezindeki oyun salonları; 1.665 kişi sorgulanırken, aranan 22 kişi yakalandı. 31’i internet ve oyun salonu olmak üzere 173 kamu iş yeri, park, bahçe ve metruk yapı denetlendi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu