Yaşam

Ne Kadar Kazandılar? Kim Milyoner Olmak İster’in 100. Yıl Özel Bölümünde Misafirler Nereye Bağış Yaptı?

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan bölümü Cumhuriyetimizin 100. yılına özeldi. Milli sporcuların yarıştığı gecede kazanılan ödüller çeşitli kurumlara bağışlanırken, sporcuların ne kadar kazandığı merak konusu oldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı olan 29 Ekim’de birçok kanal 29 Ekim’e özel programlar yaparken, aynı formatta bir bölüm de ATV’de Kim Milyoner Olmak İster’de yayınlandı.

4 milli sporcunun mücadele verdiği gecede, sporcu misafirler kazandıkları ödülleri çeşitli kurumlara bağışlarken, geceye damgasını vuran anlardan biri de milli voleybolcu Zehra Güneş’in Volkan Demirel’e F.Bahçe sorusunu sorması oldu.

Söz konusu gecede, 2023 Dünya Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan başarılı güreşçi Buse Tosun Çavuşoğlu, milli voleybolcu Zehra Güneş, Milli Atlet ve Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen ve 3 kez dünya şampiyonu Taha Akgül yarıştı.

Şahika Ercümen – 300 bin TL

Taha Akgül – 300 bin TL

Zehra Güneş – 300 bin TL

Buse Tosun Çavuşoğlu – 200 bin TL kazandı.

Buse Tosun Çavuşoğlu, Şahika Ercümen ve Taha Akgül ödüllerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağışlarken, Zehra Güneş de kazandığı 300 bin TL’yi Hatay Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağışlayacak.

kurtunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu