Haber

Bakan Yerlikaya, Manisa’da esnafla bir araya gelerek aşure dağıttı

Bakan Yerlikaya esnafla bir araya gelerek aşure dağıttı

MANİSA – Kent Buluşmaları programı nedeniyle Manisa’ya gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i ziyaret ederek öğle namazının ardından Hatuniye Mescidi’nde aşure dağıttı, ardından Kurşunluhan’da esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. .

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa’da düzenlenen ‘Kent Buluşmaları’ toplantısının ardından Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i ziyaret etti. Ziyaretin ardından vatandaşlarla bir kahvehanede buluşan Bakan Yerlikaya, öğle namazının ardından Hatuniye Camii bahçesinde Şehzadeler Belediyesi tarafından düzenlenen aşure dağıtımına katıldı. Manisa’nın yeni Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun yaptığı duanın ardından Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal, Mücahit Arınç, Princes Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Princes Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik dağıttı aşure. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Bugün Manisa’yı ziyaret ediyorum. Hava çok sıcak ama Manisalı hemşehrilerimizin misafirperverliği ve güler yüzü daha da sıcak. Şehzadeler Belediye Başkanımız hemşerilerine çok güzel bir ikramda bulunacak. Sayın Belediye Başkanımıza bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum, hemşerilerini onurlandırıyor, Allah razı olsun.” söz konusu.

Aşure dağıtımının ardından tarihi Kurşunluhan’da Şehzadeler Yeniçeri Bandosu eşliğinde karşılanan Bakan Yerlikaya, Şehzadeler Belediyesi ile Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği kurs atölyelerini ziyaret etti. Ziyarette, Türk Kadınlar Meclisi’nin genel olarak şubelerden sorumlu Başkanı ve Manisa Tarihi Kumaş Kooperatifi Başkanı Mübeccel Kafkaslı, Bakan Yerlikaya’ya 600 yıllık Manisa Bezi’nden yapılan eserleri hediye etti. terletmeyen özelliği ile de oldukça fazla tercih edilmektedir.

kozluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Ankara evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu