Haber

CHP lideri Özgür Özel’den Bahçeli ile Akşener’in Anıtkabir’deki yakınlaşmasına ilk yorum

CHP Lideri Özgür Özel, MHP lideri Bahçeli ile İYİ Parti lideri Akşener’in 29 Ekim’in ardından 10 Kasım’da Anıtkabir’de yan yana yürürken görüntülerini anlattı.

__

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85’inci yıl dönümü nedeniyle resmi tören için Anıtkabir’deydi. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kortejde, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, CHP Lideri Özgür Özel, MHP Lideri Devlet Bahçeli, YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, üst yargı organlarının liderleri, TSK komuta kademesi, siyasi parti temsilcileri yer aldı. bürokratlar ve diğer devlet görevlileri. gerçekleşti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Anıtkabir’deki anma töreni sonrasında yaptığı samimi görüşme kameralara yansıdı. İkili, geçtiğimiz Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılına denk gelen Anıtkabir’de yan yana yürüdü.

Anıtkabir’de trafik sıkışıklığı nedeniyle geç geldiğini ve Akşener’i göremediğini belirten Özel, orada buluşamayacağını ancak ilişkilerinin iyi olduğunu, Yargıtay konusunu da değerlendireceklerini söyledi.

Özel, Bahçeli ve Akşener’in görüntülerini normal bulduğunu, tarafların bir araya gelmesi halinde Türkiye’nin kazançlı çıkacağını belirtti. Özel, “CHP’ye nezaket gösteren, nezaket alacaktır. Selam veren, selam alacaktır. Kötülük yapan, kötülüğün en kötüsünü görecektir. Artık, böyle olacak.” söz konusu.

habereflani.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Ankara evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu