Haber

Diyarbakır’da polis hasta çocuğunun yanında darp etti

Diyarbakır’ın Bismil İlçesi’nde öğle saatlerinde adliye önünde husumet bulunan iki aile arasında isyan çıktı. Bıçak, taş ve silahların kullanıldığı arbedede biri ağır 5 kişi yaralandı.

Amidahaber’in haberine göre, olayla ilgisi olmayan 34 yaşındaki Şeymus Eşen, 20 aylık hastasını almak için adliyenin önünden geçmeye çalışırken aracını durduran polisler tarafından darp edildi. yaşlı bebek hastaneye Hastaneden darp raporu alan Eşen, Bismil Cumhuriyet Başsavcılığı’na kabahatle suç duyurusunda bulundu. Eşen, Yunus üniforması giyen bir polis memuru tarafından yumruklanarak gömleğinin çekilerek yırtıldığını savundu.

‘SOL GÖZÜMÜN ALTINDAN YUMUŞADIM’

20 aylık çocuğunun darp edildiğinde korktuğunu söyleyen Esen, polisi sakin olması konusunda uyardı. “Yanıma gelip bir süre tuttuktan sonra bir süre çekildim. Daha sonra koltuktan düşen oğluma bakarken polis sol gözümün altından yumruk attı ve yaraladı. “Bırakın gideyim” dedi ve vücudumun farklı yerlerine birkaç yumruk daha atarak bitirdi.Bu kişi aynı anda tüm vücudunu ve kafasını arabamın camından içeri soktu ve beni dövmeye devam etti. beni çekti, krem ​​rengi gömleğim yırtıldı.”

Hastaneden darp ihbarı alan Şeymus Eşen, kendisini döven polisin yanına gelerek özür dilediğini söyledi.

MUHABİR DÖVÜLDÜ

Polisin adliye önünde yaşanan kargaşayı haber yapmak için gelen Bismil Haber Gazetesi Muhabiri KT’yi de darp ve tehdit ettiği belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Ankara evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu