Yaşam

Oyuncu Ahsen Eroğlu, seçim sonucunun ardından ülkeyi terk etme kararı aldı.

Bir dönem Star TV’de yayınlanan Menajerim Ara dizisindeki rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve şimdi Netflix’te yayınlanacak olan Merve Kult adlı filmde başrolü oynayan Ahsen Eroğlu, seçimden sonra yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

“GİTME ZAMANI OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Oy Sonuçların ardından Instagram hesabından sonuçlarını paylaşan genç oyuncu, “Artık benim de gitme vaktim geldi dostlarım” sözlerini kullandı. Yaptığı paylaşımla kısa sürede sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Eroğlu, yeni bir açıklama yaparak kararın neden isimlendirildiğini açıkladı.

“YAtak ODASINDA KURALLARIN DIŞINA ÇIKMAMASI İÇİN ÇALIŞTIM”

Dün sandıkta nöbetçi olarak çalıştığını ve herkese yardım ettiğini söyleyen 28 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Bugün sandıkta dürüstçe çalıştım. Sağ sol demeden herkese yardım ettim. Buna rağmen her şey darmadağın oldu.Seslerini yükseltmeye ve azarlamaya çalıştılar.Ne yazık ki dayanabileceğim en son noktaya geldim çünkü bilmeyenlerin hepsi bağırıyor.Sözümü yerine getireceğim. Konuştuğum insanlara, meslektaşlarıma ve kendimi geliştirmek için analiz yolları bulmaya gidiyorum. Ne zaman olacağını bilmiyorum. Ama insan olarak yaşama hakkını istiyorum. Ayrımcılık görmek istemiyorum. karşımdaki kişinin gözünde.Neyse bu çok uzun ve masraflı bir şey.Sevgi ve dürüstlüğü olan herkesi kucaklıyorum efendim.Sevgiler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu