Yaşam

That Girl 14.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: That Girl Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D’nin beklenmedik gelişmelere gebe dizisi O Girl yeni bölümüyle dün akşam ekranlardaki yerini aldı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı O Kız dizisinin yeni bölümlerinde Melek’in görünüp görünmeyeceği ya da Zeyno’nun başına neler geleceği merakla bekleniyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; O Kız son bölüm, tek modül tam izleme ekranı…

O Kız son bölümde; Doruk geldiğinden beri tüm çabasını Sitare’nin maskesini düşürmek için vermiştir ama bilmediği şey tuzağa düştüğüdür.

Doruk, bunun bir oyun olduğundan neredeyse emin olsa da Ozan ve Sitare arasındaki yasak ilişki patlayınca gerilim artar.

Ozan, Doruk’tan kurtulmak için Zeynep’e aşkını ilan eder.

Sitare’nin önerileriyle kafası karışan Zeynep, ne kadar isteksiz olursa olsun Ozan’a bir şans vermeye karar verir.

Melek ise Doruk’un peşinden gölge gibi yürümektedir ama Doruk onun ilgisine bir türlü olumlu yanıt vermemektedir.

O Kız Arkadaş Bölümünde Ne Oldu?

Tanık olduğu yasak aşkın peşine düşmekten korkan Doruk, bu kez Zeynep’in gözlerini açabilmek için Sitare ile Ozan arasındaki bağı ortaya çıkarmaya ve Zeynep’e Sitare’nin gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Sitare, Doruk’un saldırısına karşı ne yapacak? Doruk, Zeynep’i öptükten sonra hiç konuşmadan birbirlerine olan duygularını dile getirdiler. Ozan çekim alanına geldiğinde zaten ortada ağır bir aşk elektriği oluşmuştu.

Kadir’in Melek konusundaki ısrarını ciddiye almayan Sitare ise yavaş yavaş Melek’in Müjgan olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Artık şüphelerinden emin olan Sitare, Kadir konusunu kullanarak Melek’i avucunun içine almayı başarır. Sitare’nin atılımı, Melek’in Kadir’i görmesinin şokunu Melek’i daha da zorlaştıracaktır.

O Kız 14. Bölüm İzle Ekranı

O KIZ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu